Корзина
54 отзыва
INNA CARPET
+380990936661
+380985509909

Дорожка принт на войлоке

Доріжки на повстяній основі принт - це недорогі килимові доріжки, які користуються великим попитом у споживачів. Доріжка принт популярна в різній ширині для таких приміщень, як: передпокою, коридору, кухні, балкона.

Склад доріжок на повсті дуже простий і не викликає алергічних реакцій на організм. Практична з точки зору петля висотою в 3 мм не має можливості вбирати жири і дрібне сміття, що дуже добре впливає на подальшу експлуатацію цих доріжок з точки зору збирання, догляду.

Ми пропонуємо вам купити у нас саме це якість "принт" тільки через те, що це килимове виріб не дивлячись на його дешевизну, дуже міцне. Можна завжди замити або випрати.

Відрізаємо будь-який розмір. Наші фахівці на місцях зроблять вам оверложку краю і упакують до відправки.

На всі Ваші запитання - відповість фахівець з "високою букви" в цій сфері Інна і присвятить вас в детальне роз'яснення щодо якості даного виду паласних доріжок на повстяній основі.

Приємних покупок в нашому ітернет магазині доріжок для дому!

 

1 2 3

Дорожки на войлочной основе принт - это недорогие ковровые дорожки, которые пользуются большим спросом у потребителей. Дорожка принт популярная в различной ширине для таких помещений, как: прихожей, коридора, кухни, балкона. 

Состав дорожек на войлоке очень прост и не вызывает аллергических реакций на организм. Практичная с точки зрения петля высотой в 3 мм не имеет возможности впитывать жиры и мелкий мусор, что очень хорошо влияет на дальнейшую эксплуатацию этих дорожек с точки зрения уборки, ухода.

Мы предлагаем вам купить у нас именно это качество "принт" только из за того, что это ковровое изделие не смотря на его дешевизну, очень прочное. Можно всегда замыть или постирать.

Отрезаем будь какой размер. Наши специалисты на местах сделают вам оверложку края и упакуют к отправке.

На все интересующие Вас вопросы - ответит специалист с "высокой буквы" в этой сфере Инна и посвятит вас в детальное разъяснение по качеству данного вида ковровых дорожек на войлочной основе.

Приятных покупок в нашем итернет магазине дорожек для дома!